POLISH PATRIOTS

A forum for PLP members


#1 2009-03-26 22:30:33

Liquid

Administrator

ATTN: all

Cześć wszystkim. Po konsultacji z Metalem postanowiłem założyć prywatne forum dla nas :] Przyda się zwłaszcza, że nikt z nas nie ma za bardzo czasu na siedzenie całymi dniami na gg, żeby złapać się nawzajem, ja na pewno xD Forum przyda się po to, aby dograć ekipę naszą, ustawić się na wspólne granie itd. no i po to by być w kontakcie, posta zawsze można napisać w wolnej chwili i odczytać go kiedy możemy. Tym bardziej, że Metal jest teraz w wojsku,  Dan nie ma kompa, więc nie może być na gg.
Forum jest darmowe więc oprawą nie robi wielkiego wrażenia, poza tym te reklamy mogą być trochę drażniące, jeżeli będzie potrzeba, to przeniesiemy się, wszystko zależy od nas.
Po tym jak wszyscy się zarejestrujecie, zablokuję możliwość rejestracji.
Jeżeli chcielibyście jakiś nowy dział, albo macie jakieś propozycje porostu piszcie.

stworzyłem temat "Roster" jako przyklejony, gdzie jest aktualna lista klanu. Zgaduje, że nie macie siebie wszystkich dodanych na PSN, więc dodajcie się nawzajem, żeby było łatwiej ustawić się na jakąś partyjkę =]

Lista PSN:

Liquid - LiquidPLP
Metal - Metalsega
Sponsor - SPONSOR
Kyo - Old_Kyo
Daniel - Daniel_PL
MaTriX - MTX_PL

Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko temu, że podałem Wasze PSNy, poza członkami forum, nikt nie może go przeglądać więc no stress :]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl www.ksw4ever.pun.pl www.kajol.pun.pl www.zielonyzoliborz.pun.pl www.turniejfifa.pun.pl