POLISH PATRIOTS

A forum for PLP members

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-03-26 22:43:59

Liquid

Administrator

KZ2 multi - opinie i ustawka.

Zacznę od tego, że gra w multi  bardzo mi się podoba, odkąd serwery MGO1 zamknięto, żadna gra nie podobała mi się tak jak KZ2. Gra jest świetna, zwłaszcza gdy gra się naszą starą ekipą ^^ jak na razie gramy we trzech - ja, Sponsor i Dan. Panowie kupujcie tą grę, powinna Wam się spodobać, wtedy moglibyśmy pograć w komplecie :] Pisać kto z Was kupuje, kiedy no i kiedy możemy powymiatać razem ja zwykle gram wieczorami/w nocy tak jak w przypadku MGO1, ale niestety nie tak często =/

PS. poluje na headset na bluetooth, w sumie już mógłbym mieć np. taki od nokii, ale zastanawiam się czy nie kupić oficjalny Sony, polecony przez Kyo :]

Offline

 

#2 2009-04-12 08:59:52

SPONSOR

Użytkownik

Re: KZ2 multi - opinie i ustawka.

Pod koniec kwietnia ma wyjsc map pack. Beda to 2 mapy. Jedna bedzie miala miejsce na pokladzie statku "New Sun" co mi sie zabardzo nie podoba, bo przypomina mi sie jedna mapa z Killzone 1 gdzie biegalismy po stacji kosmicznej i jak dla mnie bylo za ciasno, a w 32 sliniacych sie graczy to dopiero bedzie rzez i taktyka na nic sie nie zda... Zobaczymy jak to zrobia. Druga mapa bedzie rozgrywala sie na pociagach helg'ow znanych z kampanii. To moze byc dosc ciekawy pomysl - walka na rozpedzonych pociagach. Raczej nie zrobia spowolnienia jak idziemy "pod wiatr" jak to bylo w kampanii Jak na razie cena nieznana. Pewnie dopiero jak sie ukaze bedziemy wiedziec ile kosztuje

LINK: http://www.gamespot.com/news/6207730.ht … es;title;1

Offline

 

#3 2009-04-14 14:04:23

Liquid

Administrator

Re: KZ2 multi - opinie i ustawka.

Czuję, że ta mapa z pociągami helgów nie zda egzaminu, przy 32 osobach będzie to hardcorowy chaos imo. No zobaczymy, w każdym razie trzeba będzie zakupić. Ostatnio sporo grałem w KZ2 i chyba muszę sobie przerwę od niego zrobić ;p Zastanawiam się nad MGO2 odkąd można już bez problemu kupić mapy(o czym w temacie o MGO2).

Offline

 

#4 2009-04-22 00:32:55

Liquid

Administrator

Re: KZ2 multi - opinie i ustawka.

No i znamy już cenę S&T, będzie ona wynosić 6 dolarów (~30zł).

Offline

 

#5 2009-04-23 20:35:03

Liquid

Administrator

Re: KZ2 multi - opinie i ustawka.

Wczoraj wyszedł nowy update - 1.24, panowie z GG poprawili sporo bugów i dodali dwie nowe rangi, teraz trzeba zdobyć 100 000 punktów, żeby zdobyć generala

Offline

 

#6 2009-04-30 20:27:07

Liquid

Administrator

Re: KZ2 multi - opinie i ustawka.

S&T jest już na PSS, kosztuje 22zł :]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zielonyzoliborz.pun.pl www.ksw4ever.pun.pl www.fir.pun.pl www.kajol.pun.pl www.seductionpoland.pun.pl