POLISH PATRIOTS

A forum for PLP members


#1 2009-04-14 14:11:36

Liquid

Administrator

MGO2 - opinie, news.

Po ostatnim update (1.31) Polacy w końcu mogą robić zakupy w MGO shop poprzez PSS(czekaliśmy na to jakieś... 8 miesięcy?) to zmienia postać rzeczy, gdyż teraz możemy grać w tą grę jak każdy, tylko pytanie czy nie jest już za późno? Wasze opinie na ten temat mile widziane, ja zastanawiam się nad powrotem, chciałbym zakupić te mapy na moje stare konto(aby móc grać na oryginalnym). A zatem muszę pozbyć się swojego konta stworzonego na UK, gdzie mam wszystkie mapy już wykupione (nie potrzebuje dwóch kont z mapami xD). Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany, albo miał problemy z zakupem poprzez PSS, pisać - odstąpię za tyle samo co na PSS wołają (47zł za 3 map packi). Coś w KZ2 nie możemy się zebrać na granie, może tu by się udało...

Offline

 

#2 2009-04-16 11:44:07

Liquid

Administrator

Re: MGO2 - opinie, news.

Mam tendencję do sprawdzania gry za każdym razem gdy tylko pojawi się jakiś update, tak też było i tym razem. Niestety nie wiele się zmieniło, a na pewno nie to co najbardziej kuleje, czyli gameplay. Wciąż to jest 'spray and pray' Ja pasuję tbh, przynajmniej do następnego update. Niedługo map pack do KZ2, który swoją drogą zjada MGO2 na śniadanie

Offline

 

#3 2009-04-27 23:59:37

SPONSOR

Użytkownik

Re: MGO2 - opinie, news.

Moj kumpel chce sprzedac mgs'a to moze od niego kupie, ale na razie $ brak.... Musialbym jeszcze karte kredytowa sobie zalozyc, zeby te mapy posciagac. Zreszta i tak bede musial, bo nowe mapy do Killzone'a to mus Teraz jak juz wszyscy beda mieli headset'y to jakos zbierzemy sie do kupy. Niestety mi juz 2 tyg. ten headset idzie...

Offline

 

#4 2009-04-28 16:34:53

Liquid

Administrator

Re: MGO2 - opinie, news.

Ja chętnie pozbędę się swojego konta z mapami do MGO2, za tyle ile wołają w PSS, z tym, że nie potrzebujesz karty swojego czasu zapłaciłem za to wszystko ponad 80zł, więc myślę, że cena jest spoko ;p to tyle o online. MGS4 warto brać bo singiel zrywa beret
Co do headseta - postanowiłem, że kupię, jakiegoś nokii. Te sony są za drogie, nie chce mi się czekać aż stanieją
No coś nie możemy się zebrać, żeby pograć razem

Offline

 

#5 2009-04-29 08:20:19

SPONSOR

Użytkownik

Re: MGO2 - opinie, news.

Niestety kumpel juz sie pozbyl tego metal gear'a...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl www.turniejfifa.pun.pl www.kajol.pun.pl www.ksw4ever.pun.pl www.fir.pun.pl